2 list Rosaline

Cześć Mamo. Chciałabym szczerze Cię przeprosić. Dziś ktoś uświadomił Mi jak bardzo samolubna jestem. Niestety jestem też tak zawzięta , że próbuję złapać za ogon dwie sroki. 
Bardzo chciałabym Was już zobaczyć i przytulić , ale nie mogę. Jeszcze nie. W ostatnim liście napomknęłam Ci , że się zakochałam. Opowiem Ci o Nim. Ma na imię Niall. Niall Horan i ma 19 lat. Pochodzi z Irlandii. Kidy był mały Johnatan go adoptował. A pro po co do mojego biologicznego ojca to mam mieszane uczucia. Z tego co mówią inni to anioł , ale Ja tak nie sądzę. Jest hipokrytą. Posługuje się innymi żeby wyjść na swoje. A wracając do tematu , Niall. Dzisiaj się z Nim pokłóciłam. Nie będę wchodziła w szczegóły bo zbyt mocno mnie to zabolało. Nie martw się. Kocha Mnie a ja Jego. Jutro się pewnie pogodzimy.
Cały czas myślę jak mam to wszystko rozegrać. Chcę być z Wami , ale bez Niego moje życie nie ma sensu. No i Harry. Mój nowy starszy brat. Kocham go równie mocno jak Alexa. Nie mogę zostawić go samego. Ma pięcioro najlepszych przyjaciół , ale jasno dał mi do zrozumienia , że jestem dla niego kimś ważnym. Jedyne czego nienawidzę bardziej od cierpienia jest świadomość , że sprawiam cierpienie innym. Z resztą sama dobrze o tym wiesz. Nie wiem jeszcze co zrobię , ale znajdę wyjście z tej sytuacji. Tęsknie.

                                                     Twoja Rosaline

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz